Restauracja Centrum Piramida S.C. w Boleslawcu

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia CENTRUM PIRAMIDA

Centrum Piramida S.C.

Nasz obiekt wzorowany jest na budowlach starożytnego Egiptu, posiada wszakże zupełnie nowoczesne wyposażenie i przeznaczenie. Znajdziecie w nim Państwo trzy luksusowe sale restauracyjne, sale weselną, American Show Bar, salę konferencyjno - szkoleniową, saunę i część hotelową. 

Wierzymy, że nasza piramida jest czymś więcej, niż rzucającym się w oczy budynkiem. Jej proporcje są zbieżne z Wielką Piramidą w Gizie - i jeśli prawdą jest, jakoby pomagało to w koncentracji i sublimacji kosmicznych energii, możecie się Państwo spodziewać niezwykłych wrażeń.

Piramidy od tysięcy lat zajmują ważne miejsce w kulturze materialnej i duchowej ludzkości. Wzniesienie piramidy to akt manifestujący odwagę, nieskrępowaną wyobraźnię i chęć stworzenia czegoś, co wykracza poza ramy codzienności. Dlatego właśnie, budując w Bolesławcu nasz ośrodek, postanowiliśmy nadać mu znaną skądinąd, śmiałą formę architektoniczną. Przyświecało nam założenie stworzenia czegoś niezwykłego, znamionującego perfekcję i odwagę. I tak oto narodziło się CENTRUM PIRAMIDA.

Ufamy, że nasz obiekt będzie dla Państwa czymś więcej, niż oryginalną budowlą. Chcielibyśmy, aby oddziaływał na wyobraźnię, pobudzał w każdym żyłkę poszukiwacza i odkrywcy. Wkroczenie do wnętrza piramidy to niecodzienne doznanie - macie go Państwo szansę doświadczyć dzięki CENTRUM PIRAMIDA.

Serdecznie zapraszamy!

lkie prawa zastrzeone.
Design: Aams.pl. Engine, xHtml & Css: Boleslawiec.org